iD Essential (30) kolekcia | MRK podlahy

iD Essential (30)
Popis kolekcie
Farebnosti
Technické údaje
Dokumenty
Podobné kolekcie
O kolekcii
Cenovo dostupný variant celoplošne lepených vinylových dielcov od firmy Tarkett ako pravá voľba dovášho interiéru. Vďaka neobmedzenému množstvu kombinácií pre domácnosť môžu vinylové dielce ID Essential 30 pozdvihnúť váš interiér na vyššiu úroveň. Kombinujte drevené, kamenné a kovové vzory, hrajte sa s nečakanými odtiene a so zladeným príslušenstvom. Pri vybraných vzorov používame techniku embosovanie v registri pre prirodzený vzhľad a dotyk dreva. Materiál je opatrený povrchovou úpravou Top Clean pre jednoduchú údržbu a vyššiu odolnosť voči oteru, poškriabaniu a škvrnám.
Farebnosti
Rozmer:
22 x 121 cm
Veľkosť balenia: 3,34 m2
XL Woods 24707000
XL Woods 24707002
XL Woods 24707003
XL Woods 24707005
XL Woods 24707008
XL Woods 24707009
XL Woods 24707010
XL Woods 24707011
XL Woods 3977002
skladom 76.82 m2
XL Woods 3977004
XL Woods 3977007
XL Woods 3977008
XL Woods 3977010
XL Woods, 24707002
XL Woods, 24707010
XL Woods 3977014
aspen oak / beige
XL Woods, 3977013
aspen oak / grey
XL Woods, 3977016
aspen oak / natural
XL Woods, 24707001
country oak beige
XL Woods 3977017
primary pine / dark brown
XL Woods, 3977020
primary pine / natural
XL Woods, 3977019
primary pine / dark grey
XL Woods, 3977018
primary pine / grege
XL Woods 3977021
primary pine / white
XL Woods 3977001
smoked aok / brown
XL Woods 3977003
smoked oak / dark grey
XL Woods 3977000
smoked oak black
XL Woods 3977005
smoked oak black
XL Woods 3977009
soft oak / beige
XL Woods, 3977015
soft oak / light beige
XL Woods, 3977012
soft oak / light brown
XL Woods 3977010
soft oak / light grey
XL Woods, 3977011
soft oak / vhite
XL Woods 24707006
washed pine / light brown
XL Woods 24707007
washed pine snow
Rozmer:
91 x 15 cm
Veľkosť balenia: 3,4 m2
Woods 3976008
Woods 3976010
Woods 3976020
Woods 3976009
Soft Oak Beige
Rozmer:
15 x 91 cm
Veľkosť balenia: 3,34 m2
Woods 3976031
maple / natural
Woods, 3976034
walnut / light brown
Farba
Dekor:  
Rozmer:  
Dostupnosť:  
x 3,4 m2
Technické údaje
Materiál
Hrúbka
Rozmer
Záťaž
Výrobca / značka
Dokumenty na stiahnutie
Inštalácia
Katalóg
POV
Technický list
Údržba


MRK CONTRACT, s.r.o.

Matuškova 48   
976 31 Vlkanová – Banská Bystrica

IČO: 36054852  
DIČ: 2020095671
IČ DPH: SK 2020095671

 

Bratislava: +421 905 360 329
Banská Bystrica: +421 918 668 265
Žilina: +421 918 810 666
Košice: +421 948 270 569

NEWSLETTER

SLEDUJTE NÁS

Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem